Filia nr 4

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 4 w Tychach mieści się na parterze budynku przy ul. Czystej 27.  Składa się z dwóch pomieszczeń mieszczących dział dla dzieci oraz wypożyczalnię dla dorosłych. Posiada bezpieczne z poziomu zero wejście do budynku, dostosowane do potrzeb osób na wózku.

Zachęcamy do współpracy zainteresowane grupy przedszkolne. Prowadzimy zajęcia, głośne czytanie, lekcje biblioteczne dla pobliskich przedszkoli. Biblioteka otrzymała od Instytutu Książki certyfikat uczestnictwa w projekcie „ Mała książka –Wielki Człowiek”. Uczestniczymy również w Ogólnopolskim Tygodniu Czytania „ Cała Polska Czyta Dzieciom”. Zapraszamy i zachęcamy bardzo serdecznie wszystkie osoby lubiące czytać i ceniące sobie kontakt z tradycyjnie wydaną książką, do zapisania się do biblioteki. Oferujemy pozycje z literatury pięknej, kryminalnej, fantastycznej dla dorosłych i młodzieży oraz poradniki z psychologii, medycyny, reportaże, pamiętniki i biografie ciekawych ludzi. Dział dla dzieci posiada szeroką ofertę lektur, książeczek edukacyjnych do samodzielnego czytania i główkowania, opowiastek dla najmłodszych i książeczek z twardymi stronami dla malucha.

 Zawsze chętnie doradzimy w doborze lektur do czytania, odpowiemy na pytania dotyczące dostępności książek w naszej bibliotece i całej sieci miejskich bibliotek. Zachęcamy również naszych czytelników do samodzielnego zaproponowania zakupu nowości na : adres e-mail, osobiście lub telefonicznie.     

godziny otwarcia >>>>> 

kontakt: >>>>>

Przygotowała : zespół filii                  

Galeria

  • Powiększ zdjęcie filia nr 4
  • Powiększ zdjęcie filia nr 4
  • Powiększ zdjęcie filia nr 4
  • Powiększ zdjęcie filia nr 4